7 лютого 2017 року відбувся щомісячний обласний вебінар Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області для керівників та методистів ПТНЗ з теми: «Про поточні питання роботи професійно-технічних навчальних закладів Луганської області». У роботі заходу взяли участь 54 учасники.

Відкрив вебінар Володимир Артюшенко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області, голова громадської організації «Асоціація освітян Луганщини».  Володимир Іванович ознайомив з результатами проведеного моніторингу щодо оцінки якості та ефективності діяльності НМЦ ПТО у Луганській області за 2016 календарний рік.

У ході вебінару були розглянуті наступні питання:

  • проведення конкурсів фахової майстерності та алгоритм узагальнення прогресивного педагогічного досвіду (методист, відповідальний за роботу кабінету професійної підготовки); 
  • участь ПТНЗ у Міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 в Україні, співпраця професійно-технічних навчальних закладів та Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питання організації та проведення тренінгів з національно-патріотичного виховання (Любов Чіхладзе, методист, відповідальний за роботу кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи);
  • розгляд програми виховної роботи з підлітками з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція» (Володимир Донченко, методист кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи);
  • порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) (Марина Мележик, методист кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи).

 

 

07.02.2017 2 2

 

07.02.2017 3

 

Наприкінці заходу Володимир Артюшенко звернув увагу на особливості проведення атестаційної експертизи загальноосвітньої підготовки ПТНЗ; порушив проблему роботи з учнями з непідконтрольної українській владі території; проінформував про особливості роботи з розробки ДСПТО; наголосив на наповнюваності сайтів ПТНЗ та НМЦ ПТО у Луганській області, а також на створеній на платформі соціальної мережі «Фейсбук» інформаційно-методичній сторінці Центру.

Наостанок учасники вебінару поділилися своїми враженнями та подякували за якісну та корисну інформацію, яка допоможе їм у подальшій роботі, а також відзначили високий змістовний рівень та якісну організацію проведеного заходу.