25 квітня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області проведено засідання обласної методичної секції викладачів, майстрів виробничого навчання з професій автомобільної та електроенергетичної галузей закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Використання технологій Web-квесту як інноваційної форми підготовки кваліфікованих робітників».

    Відкрила роботу обласної методичної секції методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Ольга Лимар, яка звернула увагу учасників на сучасні вимоги ринку праці до підготовки кваліфікованих робітників та зупинилася на новітніх, інноваційних формах навчання, до яких належить Web-квест. Секцію проведено з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам, які працюють у цьому напрямку.

 

25.04.2019 1

 

     У рамках роботи секції учасники мали змогу познайомитися з методикою створення та використання Web-квесту, яку представив методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Казаков С. Г.

 

25.04.2019 2

 

     Куриленко О. С. викладач ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей», презентував досвід своєї роботи щодо використання Web-квесту на уроках спеціальних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

25.04.2019 3

 

     При обговоренні майстер виробничого навчання Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею Єрьоменко С.Т. поділився враженнями та виразив думку як можна використовувати технологію Web-квестів на уроках виробничого навчання.

    Усі учасники заходу дійшли до висновку, що технології Web-квестів є однією з цікавих, інноваційних та дієвих форм підготовки кваліфікованих робітників.