З метою організованого та якісного проведення зовнішнього незалежного оцінювання Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації спільно з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти 10 травня 2019 року провів установчу нараду з відповідальними за проведення ЗНО в закладах різних типів, в округах; уповноваженими особами Українського центру оцінювання якості освіти; відповідальними та помічниками відповідальних за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

10.05.19 1

У нараді взяли участь Лащенко Л. І., заступник директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, Ямцова І. В., начальник організаційно-методичного відділу ДРЦОЯО, керівники та уповноважені представники Лисичанського прикордонного загону, Головного управління Національної поліції в Луганській області, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Луганській області, Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, Управління поліції охорони в Луганській області, відділу взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Луганського обласного вузла спеціального зв’язку, 3-го управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

10.05.2019 2

 Відкрила нараду Т. М. Ткачова, в. о. обов’язки директора Департаменту освіти і науки, яка доповіла про заходи щодо створення належних умов для проведення в Луганській області зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, підкреслила важливість чітко скоординованої роботи облдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

10.05.2019 3

 Заступник директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Л. І. Лащенко розповіла про підготовку до роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ обговорили з учасниками наради питання взаємодії для забезпечення безпечних умов проведення ЗНО-2019. Тільки злагоджені й чіткі дії всіх цих структур є запорукою проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році на високому рівні.

10.05.2019 4