Друк

    Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області вперше було проведено обласний семінар-практикум для викладачів інтегрованого курсу «Громадянська освіта» на тему: «Моделювання, апробація та використання інноваційних педагогічних технологій при викладанні інтегрованого курсу «Громадянська освіта».

   У вищезазначеному заході, який відбувся 15 травня 2019 року, узяли участь 16 педагогів із 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

15.05.2019 1

Під час семінару-практикуму педагоги поділилися власним досвідом моделювання уроків інтегрованого курсу, викладання якого розпочато у 2018-2019 н.р. Доповідач Солодка Ю. О., викладач ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», презентувала власну систему роботи з інтерактивним ресурсом – посібником «3DДемократії: думаємо, дбаємо, діємо» при формуванні у здобувачів П(ПТ)О базових компетентностей демократичного громадянства, провела інтерактивні вправи з елементами тренінгу.

15.05.2019 2

Про співпрацю з громадською організацією «Ла Страда-Україна» щодо впровадження медіації за принципом «рівний-рівному», як одну з дієвих форм роботи в урочній та позаурочній діяльності з курсу, доповіла Склярова Т.Д., викладач ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище».

15.05.2019 3

Компетентнісний потенціал курсу «Громадянська освіта», методи навчання, поєднання теорії та практики окреслила доповідач Перловська М. В., викладач Золотівського професійного ліцею.

 

15.05.2019 4

Семінар-практикум став гарною платформою щодо обміну досвідом з використання інноваційних педагогічних методик на уроках інтегрованого курсу «Громадянська освіта» та вдосконалення якості освітнього процесу.