Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено обласний семінар-практикум для викладачів іноземної мови на тему: «Упровадження усної та письмової компетенцій з іноземної мови як засіб творчого розвитку особистості здобувачів П(ПТ)О». У вищезазначеному заході, який відбувся 17 травня 2019 року, узяли участь 19 педагогів із 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

17.05.19 1

 

17.05.19 2

Під час заходу викладачі іноземної мови Підгорна В. М. (ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище»), Малік Ю. Ю. (Вище професійне училище № 94), Назаренко О. В. (Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей) презентували досвід роботи з використання інтерактивних технологій на уроках для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, формування у здобувачів П(ПТ)О комунікативної компетенції, провели з колегами вправи з елементами тренінгу.

17.05.19 3

 

17.05.19 4

 

17.05.19 5

Учасники семінару обговорили питання щодо апробації в освітньому процесі електронного посібника з англійської мови «Ділова англійська мова» (укладач – керівник обласної методичної секції Підгорна В. В.).

17.05.19 6

Викладач Старобільського професійного ліцею Підгайко А. В. звітував про стан роботи творчої групи щодо укладання збірників професійного спрямування з іноземної мови для здобувачів П(ПТ)О, які навчаються за професіями «Оператор комп’ютерного набору», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», підкреслив копітку роботу колег над їх створенням. Також педагоги обговорили питання підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, ЗНО.