23 травня 2019 року в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Луганській області проведено засідання обласної методичної секції викладачів предметів загальнопрофесійної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти аграрної та автомобільної галузей на тему: «Пошук ефективних форм і методів в організації навчального процесу при викладанні предметів загально-професійної підготовки».

        Відкрила роботу обласної методичної секції методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Лимар О. П., яка звернула увагу учасників на сучасні вимоги ринку праці до підготовки кваліфікованих робітників та зупинилася на новітніх формах і методах при викладанні предметів загальнопрофесійної підготовки.

        У рамках роботи секції учасники мали змогу познайомитися з методичними напрацюваннями окремих педагогів.

      Викладач ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Меркулова О. Г. поділилася досвідом своєї роботи щодо використання презентацій на різних етапах уроку та при виконанні практичних робіт при викладанні предмету «Інформаційні технології».

23.05.2019 1

      Разуваєва Н. В., викладач Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту, презентувала досвід своєї роботи щодо використання інтерактивних форм навчання на уроках з предмету «Основи галузевої економіки і підприємництва».

        Викладач Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею Яцук Л. В. доповіла про запровадження різноманітних форм і методів на уроках з предмету «Інформаційні технології».

 

23.05.2019 2

 

     Викладач ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» Книш Т. В. познайомила присутніх з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні предмету «Основи трудового законодавства України» при підготовці кваліфікованих робітників з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

 

23.05.2019 3

 

     Чернявська О.С., викладач ВП «Відокремлений підрозділ професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», Рубіжанське, відділення детально проаналізувала використання інтерактивних форм навчання на уроках з предмету «Основи галузевої економіки».

 

23.05.2019 4

 

    Особливий інтерес присутніх викликав виступ викладача предметів «Основи правових знань» та «Основи ринкової економіки і підприємництва» Новоайдарського професійного аграрного ліцею Білоброва В. І., який презентував робочі зошити для вивчення цих предметів.

 

23.05.19 5

 

     Під час роботи секції розглянуто особливості розробки робочих планів і програм за новими стандартами професійної (професійно-технічної) освіти, які розроблені на основі компетентнісного підходу.