Друк

14 травня 2019 року на базі Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці було проведено ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Маляр". Традиційно конкурс розпочався з урочистої частини, де конкурсантів та всіх присутніх у залі привітали Бачинський В. Г. (голова оргкомітету), Яценко О. В., Дорош В. С., Скоковська Г. П., Богданович О. І. та Торальф Вайзе (члени оргкомітету).

233.05.2019 1

 Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної.

І (теоретичний) тур полягав у перевірці професійно-теоретичних знань і виконанні тестових завдань на персональному комп’ютері з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Будівельне креслення», «Електротехніка».  

ІІ (практичний) тур передбачав виконання малярних робіт відповідно до сучасних тенденцій, а саме: нанесення на поверхню геометричних форм та фарбування, не використовуючи малярної стрічки.

233.05.2019 2 233.05.2019 3

 Усі учасники практичного етапу показали високий рівень майстерності при виконанні малярних робіт і володіння інструментами під час виконання завдань.

За підсумками теоретичної та практичної частин, членами оргкомітету було визначено переможців і призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії «Маляр»:

І місце - Купрійчук Владислав, Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м.Вінниці
ІІ місце - Кузьма Орест, ДНЗ "Львівське вище професійне художнє училище"
ІІІ місце - Вовчанчин Іван, ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти"
ІV місце - Пашкуда Дмитро, ДПТНЗ "Луцьке ВПУ будівництва та архітектури"
V місце - Власенко Сергій, ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей"
VІ місце - Гнилицький Костянтин, ДНЗ "Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей"

233.05.2019 4

Переможці й учасники фіналу були нагороджені грамотами та цінними призами від спонсорів конкурсу. Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії «Маляр» Гнилицького Костянтина й бажаємо творчого натхнення, не зупинятися на досягнутому, а сміливо крокувати вперед. Велика подяка викладачам і майстрам виробничого навчання  за якісну підготовку Костянтина до перемоги!!!

233.05.2019 5  233.05.2019 6Начало формы