Друк

 

 Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено методичний консалтинг для молодих педагогічних кадрів закладів професійної освіти області на тему: «Підвищення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О шляхом самовдосконалення». У вищезазначеному заході, який відбувся 13 червня 2019 року, взяли участь 15 педагогів із 10 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

13.06.2019 1

 

13.06.2019 2

Методичний консалтинг складався із двох частин: теоретичної і практичної (у вигляді майстер-класів). У першій частині було обґрунтовано актуальність упровадження в освітній процес навчальних інтернет-продуктів; розглянуто переваги, способи формування та можливості використання персоналізованого освітнього середовища педагогічного працівника (Матюшко І.В., викладач спецдисциплін Золотівського професійного ліцею).

13.06.2019 3

Майстер-класи із застосування у педагогічній діяльності Google-форм та дистанційного курсу на платформі веб-сервісу GoogleClassroom провела  Ярмонова І.О., методист НМЦ ПТО у Луганській області.

13.06.2019 4

13.06.2018 5

Учасники семінару мали змогу власноруч застосувати запропонований інтернет-інструментарій, що дозволило визначити доцільність і практичну значущість вищезазначених програмних продуктів.Перспективними планами було визначено подальше використання елементів електронного навчання при підготовці конкурентноспроможних кваліфікованих робітників.