Друк

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області 14.06.2019 року було проведено засідання методичної секції методистів та голів методичних комісій з тем: «Кращий досвід роботи методичних комісій викладачів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовок різних галузей», «Система діяльності голови методичної комісії в роботі з педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О».

 

14.06.2019 1

 

Методисти НМЦ ПТО у Луганській області  розкрили основні напрями роботи методичних комісій професійного спрямування, звернули увагу на нетрадиційні форми проведення засідань методичних комісій та їх значення у якості підготовки кваліфікованих робітників.

 

Досвідом роботи з тематики секції поділилися методисти ЗП(ПТ)О Ващенко О. М. (Вище професійне училище № 94), Прищепа Н. В. (ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Рубіжанське відділення) та голови методичних комісій викладачів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовок ЗП(ПТ)О Букрєєва С. А. (ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»), Сілкіна Т. О. (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»).

 

 

14.06.2019 2

 

14.06.2019 3

 

На плануванні роботи методичної комісії над обраною методичною проблемою учасників заходу зробила акцент методист НМЦ ПТО у Луганській області Лимар О. П.

Усі учасники засідання методичної секції не залишилися байдужими до тих питань, які було розглянуто. Було зазначено, що головною метою у професійній освіті є підготовка кваліфікованого робітника відповідного рівня та профілю, конкурентоспроможного на ринку праці, що вільно володіє своєю професією, орієнтується у суміжних сферах діяльності, може ефективно працювати на рівні світових стандартів, готовий до постійного професійного вдосконалення, є соціально та професійно мобільним. Для досягнення цих цілей важлива роль  у закладах професійної (професійно-технічної) освіти належить роботі методичних комісій.