17 грудня 2019 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено Всеукраїнський вебінар за темою «Використання дистанційної технології навчання для опанування професійних компетентностей з робітничих професій» в рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня.

У заході взяли участь Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу», Золотівський професійний ліцей.

 

17.12.19 1

17.12.19 2

 Директорка, методистка і педагогічні працівники Золотівського професійного ліцею презентували досвід використання технології дистанційного навчання в процесі формування професійних компетентностей здобувачів освіти закладів П(ПТ)О, продемонстрували власні наробки и платформу e-learning в цілому. 

17.12.19 3

17.12.19 4

 17.12.19 5

У вебінарі взяв участь кандидат педагогічних наук, завідувач науково-організаційного відділу ресурсів Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України Андрій Кононенко, який дуже змістовно розповів про основні тенденції IT в освіті, про необхідність інтеграції цифрових технологій у наукову та освітню діяльність та розкрив можливості сучасного SMART-навчання. 

17.12.19 6

Досвідом роботи за однойменною тематикою впровадження дистанційного навчання в освітній процес поділились колеги – викладачі спецдисциплін ДПТНЗ «Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу» – Світлана Слоквенко та Інеса Іванченко. 

17.12.19 7

 

17.12.19 8

Позитивний досвід та ефективні результати роботи закладів освіти щодо упровадження технології дистанційного навчання  свідчать про те, що діяльність за даним напрямом роботи перспективна й має продовжуватися. Безумовно, вона потребує вирішення багатьох питань. Але саме для цього й було організовано експериментальний майданчик.