Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для викладачів ЗП(ПТ)О з предметів загальноосвітньої підготовки зі стажем роботи до трьох років було проведено методичний консалтинг на тему: «Ефективні форми контролю знань учнів». У заході, який відбувся 29 січня 2020 року, узяли участь 17 педагогів із 7 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час методичного консалтингу було розглянуто питання щодо видів, організаційних і технологічних форм та методів контролю компетентностей здобувачів освіти. Увага слухачів вебінару була закцентована на нових вимогах освітньої реформи щодо нерозголошення оцінок вихованців, дотримання закону України про протидію боулінгу.

Для самоосвіти й удосконалення професійної майстерності молодим педагогам було рекомендовано бестселер Едварда де Боно «Навчіть себе думати».

Наприкінці заходу було зазначено: систематичний та різноманітний контроль компетентностей здобувачів освіти дисциплінує їх та сприяє підвищенню результативності навчання.

 

29.01.2020 1

 

 

29.01.2020 2

 

29.01.2020 3