30 січня 2020 року з метою підбиття підсумків соціального дослідно-пошукового проєкту «Нескорені сини та доньки Луганщини в боротьбі за незалежність України» НМЦ ПТО у Луганській області провів семінар-нараду керівників та координаторів дослідно-пошукових груп закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

30.01.2020 1

 

Методист НМЦ ПТО у Луганській області Інна Черняк підбила підсумки роботи над проєктом, звернула увагу на основні недоліки в роботі дослідно-пошукових груп і висловила величезну подяку всім, хто взяв участь у реалізації ініціативи НМЦ ПТО щодо увічнення подвигу загиблих воїнів, полеглих за незалежність і територіальну цілісність України, ушанування героїзму земляків – уродженців Луганщини, які захищали і продовжують захищати Україну від російської агресії.

30.01.2020 4

 

В обговоренні підсумків проєкту взяли участь педагогічні працівники, що представляли пошукові загони закладів П(ПТ)О, зокрема: Валентина Шиманська, бібліотекар Марківського професійного аграрного ліцею, Тетяна Алісова, бібліотекар Біловодського професійного аграрного ліцею Луганської області, Віра Брикова, викладач історії ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей». Вони поділилися досвідом роботи щодо ефективної організації діяльності дослідно-пошукових груп та презентували деякі результати своєї роботи.

30.01.2020 8

 

30.01.2020 6

 

 30.01.2020 7

Викладач Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу Андрій Трощій розповів про створений у закладі музей АТО та запросив усіх на екскурсію.

30.01.2020 2

Найкращим пошуковцям закладів професійної (професійно-технічної) освіти було вручено подяки.

 

30.01.2020 5

 

Всі заклади освіти отримали примірники книги «Нескорені сини і доньки Луганщини в боротьбі за незалежність України» – втілення кропіткої дослідницько-пошукової роботи учнів та педагогів.

 

30.01.2020 9

Наприкінці заходу всі присутні висловили свої враження від проєкту та побажали усім миру, щоб не було потреби продовжувати пошукову роботу про загиблих героїв.

Любов Чіхладзе, методист, відповідальна за роботу кабінету загальноосвітньої підготовки, соціально-психологічного супроводу та виховної роботи повідомила про початок роботи над новим проектом – «Гордість профтехосвіти Луганщини – 2019», метою якого є збір та узагальнення матеріалів про досягнення закладів професійної (професійно-технічної) освіти, здобувачів освіти, педагогічних працівників, випускників, ветеранів ЗП(ПТ)О протягом останніх п’яти років.

30.01.2020 3