Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для педагогічних працівників, які здійснюють підготовку з професій галузі інформаційних технологій, 05 лютого 2020 року було проведено семінар за темою: «Тиждень безпечного Інтернету в ЗП(ПТ)О Луганської області».

05.02.2020 1

Захід було приурочено до відзначення в Україні та світі Дня безпечного Інтернету (SaferInternetDay). Цього року він відзначатиметься 11 лютого 2020 року та пройде під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Під час семінару Катерина Слєпньова (викладачка ДНЗ «Сєвєрдонецьке вище професійне училище») та Анастасія Соболь (майстер виробничого навчання ДНЗ «Сєвєрдонецьке вище професійне училище») поділилися досвідом щодо проведення Тижня безпечного Інтернету в закладі освіти. Було акцентовано увагу на портреті Інтернет-користувача в Україні, розглянуто питання з проблеми безпечного Інтернету, кібербулінгу та заходів щодо його протидії. З присутніми було проведено інтерактивні вправи, визначено доцільність вибору форм та методів проведення заходів, необхідність залучення до співпраці здобувачів освіти, педагогічних працівників, батьків, громадської спільноти, надано методичні рекомендації та ресурси для формування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, обізнаності про небезпеки, які існують в Інтернеті.

05.02.2020 3

 

05.02.2020 2

Безпека в Інтернеті – важливий challenge нинішнього часу. Тому заходи в ЗП(ПТ)О, що присвячені безпеці в Інтернеті, дозволять всім учасникам освітнього процесу розширити і поглибити знання з кібертехнологій, розкрити позитивні й негативні сторони Всесвітнього павутиння, засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті та сформувати життєву та інформаційну компетентість.

05.02.2020 4

      З метою підвищення інформаційної обізнаності про небезпеку в Інтернеті закладам П(ПТ)О було запропоновано долучитися до онлайн-уроку від CiscoNetworkingAcademyUkraine за посиланням http://cs.co/SID2020 з 5 по 25 лютого 2020 року.

Cертифікат отримують слухачі та слухачки, заклади освіти в разі успішного виконання умов.

05.02.2020 5