На виконання наказу Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 21.10.2019 № 236 «Про проведення обласного конкурсу навчальних кабінетів циклу професійно-теоретичної підготовки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти» проведено І (заочний) етап зазначеного заходу.

22 січня у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Луганській області відбулося засідання журі з метою визначення кабінетів електротехніки, які візьмуть участь у ІІ (очному) етапі обласного конкурсу.

 

Журі ознайомилося з документацією та описом кабінетів, представлених закладами професійної (професійно-технічної) освіти для участі у конкурсі.

Згідно з рішенням журі перемогу в І етапі Конкурсу кабінетів електротехніки здобули наступні заклади професійної (професійно-технічної) освіти:

ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» - 56 балів;

ДНЗ «Сєвєродонцький професійний будівельний ліцей» - 40 балів;

ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» - 50 балів;

Золотівський професійний аграрний ліцей – 58 балів;

Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей – 53 бали;

ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» - 44 бали.

6 та 12 лютого 2020 року відбудеться огляд членами журі трьох кабінетів електротехніки, які набрали найбільшу кількість балів у І етапі Конкурсу та будуть визначені переможці обласного конкурсу.