13 лютого 2020 року відбулось засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічні освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України про хід та результати інноваційної освітньої діяльності Всеукраїнського рівня на базі закладів П(ПТ)О. На початку заходу з привітальним словом виступила академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Ничкало Нелля Григорівна. На засіданні було розглянуто звіт про результати дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО у Луганській області та Золотівського професійного ліцею за темою: «Організація професійного навчання учнівської молоді й дорослих, які проживають на тимчасово окупованій території та в населених пунктах на лінії зіткнення, з використанням технології дистанційного навчання».

Досвід роботи Луганської області презентували Ольга Лебединська, методист НМЦ ПТО у Луганській області, та Світлана Мозгова, методист Золотівського професійного ліцею.

13.02.20 1

 

Звіт про хід ІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи було схвалено та рекомендовано до реалізації цілей ІІІ етапу.

 

13.02.20 4  13.02.20 2