26 лютого 2020 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено перше заняття школи прогресивного педагогічного досвіду для викладачів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Військово-патріотичне виховання молоді в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання». Керівник школи – викладач предмету «Захист Вітчизни» ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Микола Брянченко.

З метою формування в учнівської молоді життєво необхідних компетентностей щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, було здійснено обмін досвідом щодо підготовки учнівської молоді до проходження служби в Збройних силах України. Увагу учасників було акцентовано на впровадженні компетентнісного підходу в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 

26.02.2020 1

 

Микола Брянченко зазначив, що участь здобувачів освіти у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), відвідування гуртків військового спрямування сприяє підготовці учнівської молоді до строкової служби, підвищує престижність професії військового, виховує патріота й відповідального громадянина України.

Учасники І заняття школи прогресивного педагогічного досвіду отримали домашнє завдання щодо розробки проєктів з військово-патріотичного виховання здобувачів освіти в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.