27 лютого 2020 р. відбулося засідання творчої групи викладачів суспільних і гуманітарних дисциплін закладів П(ПТ)О, що працюють над створенням електронного контенту «Сучасні форми візуалізації навчального матеріалу».

У заході, який відбувся у режимі он-лайн, взяло участь 39 педагогічних працівників з 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Інна Черняк акцентувала увагу на необхідності проведення такої роботи, адже діджиталізація освіти вимагає нових форм подання навчального матеріалу і продемонструвала можливості електронної дошки Padlet як форми спільної роботи над проєктом.

27.02.2020 1

Викладач історії Старобільського професійного ліцею Валентина Соловарь презентувала такі форми візуалізації інформації як скрайбінг і прийом кластеру. Її колега з Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею Оксана Кобріна продемонструвала переваги інтерактивного плакату, а Катерина Крупєніна (Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей) – ментальної карти. Викладач зарубіжної літератури Вищого професійного училища № 92 м. Сєвєродонецька Римма Сєдих зупинилась на можливостях використання в освітньому процесі буктрейлеру, а викладач української мови і літератури Старобільського професійного ліцею Оксана Черевата продемонструвала переваги лепбуку як одного з різновидів проєктної технології.

27.02.2020 2

27.02.2020 3

27.02.2020 5

27.02.2020 4

 

27.02.2020 6

Наприкінці он-лайн засідання доповідачі запросили своїх колег активно залучатися до участі в роботі творчої групи та демонструвати свій досвід щодо створення сучасних форм подання навчального матеріалу.