Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для викладачів інформатики та педпрацівників галузі інформаційних технологій було проведено обласну методичну секцію у формі семінару-практикуму на тему: «Розвиток навичок викладачів ЗП(ПТ)О щодо діджиталізації освітнього процесу». У заході, який відбувся 11 березня 2020 року, узяли участь 14 педагогів із 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області.

Під час семінару-практикуму увагу присутніх було акцентовано на актуальності обраної теми, оскільки в Україні протягом наступних п’яти років відбуватиметься діджиталізація всіх сфер суспільного життя, то ж і освіта не може стояти осторонь.

Цифрова трансформація – це неминучий процес, що відбувається в усьому світі. Високотехнологічні досягнення впроваджуються в наше життя нон-стоп.Тож педагогу необхідно вчитися постійно й паралельно з основною діяльністю. Чинниками даної сучасної освітньої взаємодії є процеси глобалізації, діджиталізація. Значною мірою вони визначають життя сучасної особистості та суспільства XXI століття.

Після завершення теоретичної частини відбулося виконання завдань практичної частини заходу, яка надала викладачам наснаги й ще раз переконала їх, що творчий підхід до занять з використанням гаджетів для пошуку інформації, дидактичних ігор, контролю рівня компетентностей тощо робить освітній процес більш цікавим, сучасним і сприяє покращенню якості знань здобувачів освіти.

 

11.03.2020 1

 

11.03.2020 2