Про організацію Міжнародного конкурсу з інформатики та комп`ютерної вправності "Бобер" у 2019-2020 н.р.

Щодо участі в Молодіжній науково-практичній конференції "Безпека на дорозі"

Щодо участі у Всеукраїнському таборі "Вартові безпеки"

Про надання інформації для 10 випуску збірника "Обдаровані діти - майбутнє країни"

Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік

Про надання інформації щодо виконання плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік

Щодо інформаційних матеріалів

Про підсумки ІІ етапу щорічного обласного конкурсу учнівської творчості "Чому я поважаю професію військового"

Про надання інформації

Про курси підвищення кваліфікації працівників ЗП(ПТ)О у Луганській області обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

Телефонограма. Обласна методична секція "Особливості замовлення документів про освіту (учнівських квітків) державного зразка у 2019 році"

Телефонограма. Вебінар методичного консалтингу: "Організація роботи щодо вивчення та узагальнення педагогічного досвіду"

Телефонограма. Робота творчої групи  з розробки стандарту професії "Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)"

Телефонограма. Вебінар "Про поточні питання роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області"

Телефонограма. Засідання загального журі з перевірки робіт з ІІ етапу щорічного обласного конкурсу учнівської творчості "Чому я поважаю професію військового".

Телефонограма. Семінар-практикум "Ефективність упровадження й використання інтерактивних комплексів на уроках фізики, української мови і літератури в закладах професійної (професійно-технічної) освіти"

Телефонограма. Семінар-практикум на тему: "Удосконалення самопрезентації педагогічних працівників через співпрацю з професійними виданнями"

Щодо інформаційних вебінарів

Щодо відзначення 22 березня  2019 року в закладах освіти Всесвітнього дня води

Про проведення вебінару

Про Всеукраїнський квест-марафон "Чи знаємо ми Тараса Шевченка?"

Про замовлення підручника "Фізика і астрономія, 11 клас, рівень стандарту за програмою О.І. Ляшенка"

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Візажист-стиліст»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Вальцювальник стана холодного прокату труб»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Адміністратор залу (у закладах харчування)»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Манікюрник»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Майстер ресторанного обслуговування»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Оператор лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, олієнасіння та горіхів)»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Монтажник систем утеплення будівель»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «В’язальник трикотажних виробів та полотна»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Молодша медична сестра з догляду за хворими»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Електромонтер з обслуговування підстанції»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Продавець непродовольчих товарів»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Озеленювач»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Педикюрник»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Виробник м’ясних напівфабрикатів»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Агломератник»

Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Пекар»

Про затвердження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти

Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Про зміни до програм з історії України

Про створення робочої групи у рамках реалізації п`ятого раунду Туринського процесу