15 вересня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області  було проведено педагогічний челендж «Інновації щодо формування професійної компетентності та мобільності у майбутніх кваліфікованих робітників».

На захід було запрошено педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Челендж складався з трьох локацій за тематичними напрямами. Основними питаннями для обговорення були: оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти; планування, організація та методичний супровід освітньої діяльності у 2021/2022 навчальному році; колаборація виховання в освітній діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Директор НМЦ ПТО у Луганській області Володимир АРТЮШЕНКО акцентував увагу учасників заходу на питаннях реформування професійної (професійно-технічної) освіти, її проблемах і перспективах.

 15.09.21 2

612e86a850955730367007

 

Шановні освітяни, науковці, студенти і школярі, а також батьки наших учнів!

     Я щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – з Днем знань! З новим навчальним роком, який Україна розпочинає в такому очікуваному й нарешті повноцінному очному форматі!

     Коронавірус випробовував нас на міцність, на стресостійкість і здатність навчати за будь-яких умов.

     Але українська освіта, дякуючи талановитим педагогам й цілеспрямованим батькам наших учнів, гідно впоралася з усіма викликами дистанційного навчання.

    І навіть більше, спільними зусиллями ми трансформували виклики пандемії у поштовх до розвитку: збільшили фінансування на матеріально-технічне забезпечення шкіл і вчителів, створили та запустили національну освітню платформу «Всеукраїнська школа онлайн», підключили до швидкісного інтернету десятки закладів освіти, стали більш гнучкими, а тому більш незалежними від зовнішніх чинників.

    Цьогоріч свято знань є особливим для більш як 400 тисяч першокласників та 130 тисяч першокурсників!

 

Слайд2

Шановна Євгеніє Юріївно

Logo Iнноватика WE 2021

20-22 жовтня 2021 року відбудуться Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (лист МОН України № 1/11-8567 від 01.12.2020, лист НАПН України № 2-7/156 від 04.12.2020, лист ІМЗО № 221/10-2635 від 23.12.2020).

Напередодні нового навчального року у Луганській області відбувся обласний серпневий педагогічний форум «ОСВІТА ЛУГАНЩИНИ 30: стратегічні цілі та пріоритетні напрями».

На форум було запрошено керівництво Луганської облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України, керівників військово-цивільних адміністрацій, райдержадміністрацій, голів міських, сільських та селищних рад територіальних громад, керівників управлінь/відділів освіти та закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області.

Серед головних питань, які стали джерелом активного диспуту освітян, були:

-         - шляхи трансформації управління освітою як запорука успішного проведення освітніх реформ;

-         створення інноваційного освітнього простору в умовах реформування освітньої галузі;

освіта можливостей: нові горизонти в професійній (професійно-технічній) та вищій освіті.

IMG 2126

 

24 серпня день незалежності 30 років

20 серпня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Київській області на платформі Pruffme було проведено телеміст дружби до 30-річчя Незалежності України «Ми – діти твої, Україно!».

Метою телемосту дружби стало розширення знань про історичне минуле нашої держави, виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю.

Учасниками вище зазначеного заходу стали більше 150 осіб освітянської спільноти зі всієї України.

У ході телемосту організатори ознайомили учасників із особливостями Луганської та Київської областей, історією, видатними особистостями та визначними місцями.

Було акцентовано увагу, що, за прогнозами експертів, у найближчі роки в Україні значно збільшиться попит на робітничі професії, а Луганська та Київська області активно працюють з підготовки кваліфікованих робітників та мають багато спільних напрямів підготовки.

20.08.21 1

 

изображение viber 2021 08 06 14 58 56 349

Ярмонова вітання