ice screenshot 20210507 115016

111

 

02.05.2021

28.04.2021року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено підсумкове засідання обласної творчої групи викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області з метою організації розробки електронного Lap book.

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі
он-лайн обрано сервіс zoom.

Метою розробки електронного Lap book було об’єднання педагогічного досвіду викладачів математики та розміщення посібника для загального доступу в мережі Іnternet.

28.04.2021

 

        28 квітня 2021 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено Всеукраїнський вебінар за темою: «Виховна система ЗП(ПТ)О як оптимальний простір життя та творчості особистості» Всеукраїнський вебінар об’єднав у мережі 100 педагогічних працівників з різних куточків України.

        Спікери заходу представляли Вінницьку, Кіровоградську, Донецьку,Луганську, Дніпропетровську, Херсонську та Закарпатську області.

        Луганську область презентувала Тетяна Бородавка, голова методичної комісії класних керівників, викладач історії Біловодського професійного аграрного ліцею Луганської області, яка поділилася досвідом роботи щодо виховної системи закладу освіти у напряму формування національної свідомості у здобувачів освіти шляхом впровадження інноваційних форм виховної роботи.

28.04.2021 1

     27.04.2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведеноспільне засідання обласних методичних секцій голів методичних комісій класних керівників, практичних психологів та соціальних педагогів у формі психолого-педагогічного брейнстормінгу за темою: «Практичні поради педагогічним працівникам щодо ефективного виховного впливу на здобувачів освіти в критичних ситуаціях».

        У заході взяли участь 55 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області.

       Спільне засідання було організовано з метою обміну досвідом з питання соціально-психологічної допомоги та підтримки здобувачам освіти у кризових ситуаціях.

27.04.2021 1

26 квітня 2021 року відбувся другий із трьох запланованих на поточний рік воркшоп за темою:«Презентація досвіду роботи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області аграрної, автомобільної, електротехнічної галузей». 

Для технічної підтримки заходу в режимі онлайн обрано сервіс ZOOM.

 

26.04.2021 1

 

 

   Ще один, крім вже діючого Навчально-практичного Центру з професії «Монтажник санітарнотехнічних систем і устаткування», створено в ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

    Он-лайн-відкриття Навчально-виробничого центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрогазозварник» відбулось 23 квітня 2021 р., в обновленому, відремонтованому приміщенні ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей». Центр зварювання оснащений сучасним зварювальним обладнанням найкращого вітчизняного виробництва, необхідними матеріалами та іншим устаткуванням для проведення сучасних практичних занять оволодіння мистецтвом різних способів зварювання, сучасними, призначеними для зварювальних робіт, столами із потужними, і безпечними для здоров’я тадовкілля, вентиляційним обладнанням. Найбільший в Лисичанську професійно-технічний заклад зумів отримати необхідні ресурси для придбання обладнання та частково–ремонтних матеріалів, завдяки проєкту # Robota Для Громади, який підтримувався ПРООН та її міжнародними партнерами.

23.04.2021 1

 

     Лисичанськ, Луганська область, 22-25 квітня 2020р. – в рамках реалізації проєкту «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську» відбулась он-лайн презентація результатів проєкту та декларування організації публічно-приватного і освітньо-виробничого консорціуму (КЛАСТЕРFOX) розвитку Сєвєродонецького району (Лисичанська) та Центру підтримки бізнесу Східного Донбасу «БАЙТ» («Бюро аналізу й технологій»).

 25.04.2021 3

     22 квітня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено засідання методичної секції педагогічних працівників аграрної, автомобільної, електротехнічної та інших галузей за темою «Урок виробничого навчання як засіб формування компетентностей кваліфікованих робітників у відповідності до вимог ринку праці».

     Віртуальний круглий стіл об’єднав 41 педагогічного працівника з 16  закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Для технічної підтримки заходу в режимі онлайн обрано сервіс ZOOM.

 

 22.04.21 1