Продовженням роботи освітньої платформи для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Луганщини: «Серпневі настанови – 2023» стала третя зустріч освітян, присвячена виховній роботі в умовах сьогодення, яка відбулась 23 серпня.

У ході роботи було розглянуто пріоритетні напрямки у виховній роботі, нормативно-правові документи 2023 – 2024 навчального року та важливість національно-патріотичного виховання в ЗП(ПТ)О.

З роллю виховної роботи в умовах війни, викликами та можливостями   учасників ознайомила Ольга ЧАДЮК, методист НМЦ ПТО у Луганській області.

Віра БРИКОВА, викладач ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей», акцентувала увагу на національно-патріотичному вихованні молоді в умовах війни.

Про роботу класного керівника в умовах війни розповіла Марина ПЕРЛОВСЬКА, заступник директора з навчально-виховної роботи Золотівського професійного ліцею.

Не менш важливою стала інформація Олени СІВЕЦЬ, викладача Вищого професійного училища № 94, яка ознайомила з інноваційними підходами до виховної роботи в умовах сьогодення.

Захід пройшов в теплій дружній атмосфері.

 Посилання на запис заходу: https://youtu.be/2uiAA9t5_ck