25 серпня відбулась чергова зустріч для педагогічних працівників «Серпневі настанови – 2023», присвячена розвитку емоційної інтелігентності: фокус на розвиток навичок управління емоціями, розуміння інших людей, побудову здорових відносин та розв'язання конфліктів.


Учасники мали можливість ознайомитись з актуальними й важливими темами психологічного спрямування, бо освітній процес здебільшого визначається не лише передачею знань, а й розвитком особистості, формуванням навичок, соціалізацією та підготовкою до життя в суспільстві

Ольга ЧАДЮК, методист НМЦ ПТО у Луганській області, наголосила на важливості підтримки психологічного благополуччя учасників освітнього процесу, яка є важливою складовою успішного навчання.

Про важливість емоційної інтелігентності розповіла  Вікторія УРСУ, практичний психолог Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

Катерина ДОГАДІНА, соціальний педагог Золотівського професійного ліцею, поділилась досвідом розвитку навичок управління емоціями та ознайомила учасників з ефективним управлінням емоціями як важливим елементом емоційної інтелігентності.

На підсумок заходу Дарина РОМАЩЕНКО, практичний психолог ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей», виступила із доповіддю «Розуміння інших людей, побудова здорових відносин та розв'язання конфліктів».

Посилання на запис заходу: https://youtu.be/MDUi_ORS67M