29 серпня 2023 року відбулась сьома зустріч в рамках освітньої платформи «Серпневі настанови – 2023» для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Луганської області за темою «Забезпечення якісного дистанційного навчання в умовах воєнного стану», організаторами якої є Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Державна служба якості освіти у Луганській області та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області.

У  ході обговорення однієї з найбільш актуальних тем сучасної освіти викладач Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Маргарита СЛЕПЦОВА представила своє бачення використання інноваційних технологій навчання та онлайн сервісів в освітньому процесі та презентувала свої педагогічні напрацювання.

Юлія МАЛІК, викладач Вищого професійного училища № 94, представила власний досвід роботи у напрямку застосування практичних аспектів організації навчання на віддаленій основі в умовах надзвичайних обставин.

Викладач Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Галина БУДНА підкреслила значущість навчання протягом усього життя та питання навчання дорослих.

Під час проведення заходу учасники мали можливість ознайомитись з багатьма освітніми онлайн платформами та застосунками, які допомагають сьогодні забезпечити якісне та ефективне дистанційне навчання та підтримують високий рівень підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Посилання на запис заходу: https://youtu.be/Xmje35k6bjM