08 листопада 2022 року у рамках реалізації субпроєкту «Підтримка кар’єрного консультування закладами професійної (професійно-технічної) освіти» за підтримки програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» відбулась Усеукраїнська конференція «Кар’єрне консультування в дії», учасниками якої стали представники професійної (професійно-технічної) освіти всіх областей України, зокрема методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області.

Метою конференції стало формування спільної концепції діяльності центрів кар’єри та створення ефективних інструментаріїв для її реалізації.

З привітальним словом до учасників звернулась Ірина ШУМІК, генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, яка розповіла про сучасне перезавантаження професійно-технічної освіти.

 

Сніжана ЛЕО-СЕВЕРИНЕНКО, к.п.н., страша менеджерка з розвитку трудового потенціалу, ознайомила учасників із проєктом USAID «Економічна підтримка України», який був розроблений для зміцнення економіки та підвищення стійкості бізнесу та громад на сході України після анексії Криму та захоплення підтримуваними росією сепаратистами окремих територій Донецької та Луганської областей у 2014 році (режим доступу: https://era-ukraine.org.ua/about/).

Під час проведення конференції обговорювались питання кар’єрного консультування, його ролі та завдання у системі професійної (професійно-технічної) освіти, пошук шляхів успішної діяльності центрів кар’єри закладів професійної (професійно-технічної) освіти сьогодні й у майбутньому.

 

Після завершення плідної роботи учасники конференції мали змогу відвідати мальовничі куточки м. Кам’янець-Подільский, зокрема комплекс пам’яток архітектури Kам’янець-Подільський замок (фортецю).

Щиро вдячні організаторам за змістовний захід та приємні враження.