10 листопада 2022 року  Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області була проведена інструктивно-методична нарада щодо організації та проведення ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів, ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

До вищезазначеного заходу було запрошено заступників директорів з навчальної (навчально-виховної) роботи, методистів, викладачів загальноосвітніх дисциплін ЗП(ПТ)О Луганської області. Усього в заході взяли участь 41 педагогічний працівник.

 

У ході роботи було зазначено, що ІІ етапи олімпіад та конкурсів будуть проводитись в онлайн-форматі за допомогою сервісів Google Meet, Classroom та Zoom. Методисти наголосили на тому, що проведення ІІ етапів учнівських олімпіад і конкурсів передбачає неухильне дотримання принципів академічної доброчесності всіма учасниками (стаття 43 Закон України «Про повну загальну середню освіту»), а також рекомендовали звернути особливу увагу відповідальних осіб на пункт 2.7 Положення: «Під час виконання завдань забороняється користуватися довідниками, словниками, таблицями, картами, обчислювальними засобами, електронним обладнанням, засобами комунікації (інтернет, мобільні телефони тощо), крім засобів, що офіційно дозволені оргкомітетом і журі учнівських олімпіад і конкурсів».

Також надано та погоджено графік проведення учнівських олімпіад.

На підсумок заходу педагогічні працівники висловили особисті зауваження та побажання щодо умов проведення ІІ етапів олімпіад і конкурсів.

Бажаємо викладачам та здобувачам освіти, які братимуть участь в інтелектуальних змаганнях, успіхів при підготовці!