З 21 по 30 листопада 2022 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області здійснював організаційно-методичний супровід ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів у 2022/2023 навчальному році,
ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,
ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Для забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ІІ етапи учнівських олімпіад та вищезазначених конкурсів були проведені у дистанційному режимі за допомогою сервісів Classroom та Zoom.

Попри складну ситуацію в нашій країні, попри те, що здобувачі освіти та викладачі ЗП(ПТ)О Луганської області розпорошені по всіх куточках України та за її межами – інтелектуальні змагання пройшли гідно та із належною підготовкою.

У зв’язку з тимчасовою окупацією населених пунктів Луганської області відновлено освітній процес та встановлено тимчасові місця провадження діяльності 10 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, педагогічні колективи та здобувачі яких у своїй більшості змогли переміститися на територію, що підконтрольна українській владі. Тому цьогорічна кількість учасників значно менша ніж у попередньому 2021/2022 навчальному році – 99.

Олімпіади проводились з наступних предметів: українська мова і література, іноземна мова (англійська), історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, інформатика та інформаційні технології.

Результати виконаних робіт учасників і конкурсантів зазначені в протоколах та будуть розміщені на сайті Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області в розділі «Загальноосвітня підготовка»/«Олімпіади», «Конкурси».

Вітаємо переможців та висловлюємо вдячність закладам професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області, які доклали значних зусиль при підготовці, організації, проведенні й перевірці робіт олімпіад і конкурсів в таких складних умовах, а також усім учасникам інтелектуальних змагань. Ви неймовірні!

Бажаємо мирного неба, творчих злетів та Перемоги!