07 грудня 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено інструктивно-методичну нараду щодо підсумків проведення ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році, ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Учасниками заходу стали заступники директорів з навчальної (навчально-виховної) роботи, методисти, викладачі загальноосвітніх дисциплін ЗП(ПТ)О Луганської області.

На початку заходу було зазначено, що попри складну ситуацію в нашій країні, попри те, що здобувачі освіти та викладачі ЗП(ПТ)О Луганської області знаходяться в різних містах України та за її межами – інтелектуальні змагання пройшли гідно та із належною підготовкою.

Педагоги ознайомились із результатами проведення, зокрема було представлено рейтингову таблицю по ЗП(ПТ)О Луганської області, які брали участь в ІІ етапах олімпіад і конкурсів. Також методисти НМЦ ПТО зробили акцент на незначних недоліках, які виникали в ході проведення інтелектуальних змагань.

Учасники, які посіли призові місця, отримають грамоти від
НМЦ ПТО у Луганській області, а також будуть представлені на наступний
ІІІ етап (обласний), який проходитиме протягом січня – лютого 2023 року за завданнями Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Тому було звернено увагу викладачів на ретельну підготовку здобувачів освіти до наступного етапу.

Вітаємо переможців та бажаємо творчих злетів та перемоги в наступному етапі інтелектуальних змагань.

Посилання на рейтинг закладів в олімпіадах :https://docs.google.com/document/d/1D-BxbsTFRhYtiKqRiezlT3ewFumWw4BB/edit?usp=share_link&ouid=112638852468310783480&rtpof=true&sd=true