28 грудня 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено інструктивно-методичну нараду щодо організації та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів у 2022/2023 навчальному році.

Учасниками заходу стали педагогічні працівники, які відповідають за підготовку та участь здобувачів освіти (переможців ІІ етапу олімпіад) у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

 Під час наради представлено проєкт графіка проведення ІІІ етапів інтелектуальних змагань, які відбуватимуться в січні – лютому 2023 року, та затверджено списки учасників (переможці ІІ етапу).

Для забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, ІІІ етапи учнівських олімпіад (також як і попередні І та ІІ етапи) буде проведено в дистанційному режимі.