8-10 листопада 2017 року в Києві відбувся ХХ Ювілейний Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.

 

 P71109 183925

 

Цей Чемпіонат – фінал регіональних відборів, що збирає переможців та призерів регіональних відборів, а також кращих фахівців з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу з усієї країни. Професійні змагання відбувались у великій кількості категорій, переможців яких визначало професійне журі. Вперше у цьому заході взяв участь ДНЗ  «Сєвєродонецький професійний ліцей».

 

Учениця Валуйська Ангеліна з професії «Манікюрник» (керівник – майстер виробничого навчання Малінова Олена Юріївна) взяла участь у номінації «Чоловічий манікюр». На жаль, не посіла призового місця, але отримала цінний досвід участі в заходах такого масштабу, подивилась на роботу більш талановитих та успішних  майстрів.

Більше поталанило нашим перукарям. Учениця ІІІ курсу Шестакова Дар’я (керівник – майстер виробничого навчання Орлянко Наталія Владиславівна) посіла призове ІІІ місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» серед 33 претендентів  в категорії «Юніор».

 

IMG 20171113 145828

 

DSC01849

 

 

Вітаємо учасників та бажаємо творчого натхнення і не зупинятися на досягнутому, а йти вперед до підкорення професійних вершин!

Відеозапис з Чемпіонату можна переглянути за посиланням:  https://youtu.be/49p0p6-MQA0