9 червня 2015 року в Києві відбулась церемонія нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства.

. У конкурсі взяли участь 362 роботи від творчих колективів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, а також органів учнівського самоврядування різних рівнів, представлені у формі відеопроектів, відеопрезентацій, відеороликів, флешмобів, театральних постановок, анімаційних проектів. Журі Конкурсу відзначило 35 найцікавіших робіт.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області вітає керівників відеопроекту«Світ без жорстокості та насильства над дітьми» Ромащенко Дарину Анатоліївну, Панова Миколу Івановича (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»), які стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства. 

Відеопроект з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства. ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» 

 https://www.youtube.com/watch?v=CJizZvMm9sU