IMG 1338

 

11 жовтня 2017 року Луганщина відродила чудову традицію проведення профорієнтаційних конкурсів обласного значення. На базі Вищого професійного училища № 92 м. Сєвєродонецька відбувся обласний профорієнтаційний конкурс «Вернісаж професій», метою якого визначено презентацію професійно-технічних навчальних закладів Луганської області, їх досягнень та здобутків.

 

 

IMG 1009

 

Організаторами конкурсу стали Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області спільно з громадською організацією «Асоціація освітян Луганщини».

Серед гостей та присутніх були роботодавці районів та області, інвестори, представники територіальних громад, обласного, районних та міських центрів зайнятості, школярі випускних класів. На запрошення відгукнулися представники Асоціації сільгоспвиробників Луганської області, охорони здоров’я.

Відкрив урочистості та привітав присутніх Стецюк Юрій Вікторович, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

 

IMG 1018

 

Профорієнтаційний конкурс «Вернісаж професій» проходив у два етапи.

Під час першого етапу представники професійно-технічних-навчальних закладів Луганської області продемонстрували експозиції, що включали у себе інформаційні банери, демонстраційні моделі, профорієнтаційні матеріали, відеоролики. Навчальними закладами було проведено майстер-класи з перукарського мистецтва, малювання хною, кулінарної та кондитерської справи, показано елементи бойових мистецтв та нігтьового дизайну тощо.

У ІІ етапі за умовами конкурсу учнівські колективи художньої самодіяльності презентували навчальні заклади системи професійно-технічної освіти області, ознайомили присутніх з професіями, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників із числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів та незайнятого дорослого населення.

 

IMG 1240

 

 

За підсумками І етапу конкурсу компетентним журі у номінації «Лідер професійно-технічної освіти Луганської області» переможцем було визначено Вище професійне училище № 92 м.Сєвєродонецька. За рейтингом балів друге місце посіло ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище», третє місце - Золотівський професійний ліцей.

За результатами ІІ етапу лідером-дипломантом у номінації «Краща презентація професійно-технічної освіти Луганської області» став Марківський професійний аграрний ліцей. Друге місце посів художній колектив Вищого професійного училища № 92 м.Сєвєродонецька. Третім за рейтинговим списком балів став ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

Проведення заходу стало своєрідною підготовкою до участі у щорічній всеукраїнській виставці «Сучасні заклади освіти», що відбудеться у м. Києві у березні 2018 року. 

 

IMG 0883

 

IMG 1172

 

IMG 1346

 

IMG 1251

 

IMG 1352