30 років Незалежності України – 30 уроків: Інформаційно-методичні матеріали для проведення Дня знань та Першого уроку в 2021/2022 н.р. Завантажити книгу (3052 downloads)

 
Матеріали обласної методичної секції для голів методичних комісій класних керівників на тему "Духовно-моральний розвиток здобувача освіти":
 
 
 
 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: 27.02.2020р. Методичний консалтинг для заступників директорів з навчально-виховної роботи з досвідом роботи на посаді до 3-х років на тему: "Підготовка та проведення інструктивно-методичних нарад". ДОПОВІДЬ.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: 27.11.2018р. Обласна методична секція для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: "Партнерство педагогів і лідерів учнівського самоврядування – запорука успішного здійснення національно-патріотичного виховання"

Доповідачі:

1.Презентація: "Учнівське самоврядування – як дієвий засіб у формуванні креативності сучасного ліцеїста" - викладач української мови та літератури Зубкова О.Є.

2.Презентація: "Співпраця лідерів учнівського самоврядування та педагогів Вищого професійного училища № 92 и м.Сєвєродонецька при здійснені національно-патріотичного виховання" - майстер виробничого навчання Ковальчук Л.О.

3.Презентація: "Формування громадянських компетентностей через залучення учнів до самоврядування" - заступник директора з навчально-виховної роботи Перловська М.В.

Відео:

4.Презентація:"Виховання лідерів нової формації через залучення до учнівського самоврядування «КРОК У МАЙБУТНЄ» - куратор учнівського самоврядування «КРОК У МАЙБУТНЄ» Солодка Юлія Олександрівна