Матеріал (презентація) до обласного семінару-тренінгу для викладачів історії на тему: "Упровадження педагогіки успіху в освітній простір: коучинг-технології як інструмент активізації пізнавальної діяльності здобувачів П(ПТ)О на уроках історії" 22.05.2019 р.:

Упровадження педагогіки успіху в освітній простір: коучинг-технології як інструмент активізації пізнавальної діяльності здобувачів П(ПТ)О на уроках історії - Соловарь В.А., викладач Старобільського професійного ліцею

 

Матеріали (презентації) до обласного семінару-практикуму для викладачів іноземної мови на тему: "Упровадження усної та письмової компетенцій з іноземної мови як засіб творчого розвитку особистості здобувачів П(ПТ)О" 17.05.2019 р.:

1. Формування в учнів комунікативної компетентності засобами використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови - Малік Ю.Ю., викладач ВПУ № 94

2. Розвиток комунікативної компетентності здобувачів П(ПТ)О на уроках іноземної мови через інтерактивне навчання - Назаренко А.В., викладач Лисичанського професійного  торгово-кулінарного ліцею

3. Інтерактивні вправи на уроках іноземної мови для розвитку комунікативної компетентності - Назаренко А.В., викладач Лисичанського професійного  торгово-кулінарного ліцею

4. Брейн-ринг "Битва розумів" (презентація до уроку англійської мови на матеріалі з предметів загальноосвітнього циклу) - Підгорна В.М., викладач ДНЗ "Сєвєродонецьке вище професійне училище"

5. Ігри на уроках англійської мови як засіб формування комунікативної компетенції учнів ЗП(ПТ)О. Гра соціокультурного напрямку на тему: "Найвідоміші особистості світу" - Підгорна В.М., викладач ДНЗ "Сєвєродонецьке вище професійне училище"

Матеріали (презентації) до обласного семінару-практикуму для викладачів інтегрованого курсу "Громадянська освіта"  на тему: "Моделювання, апробація та використання інноваційних педагогічних технологій при викладанні інтегрованого курсу "Громадянська освіта" 15.05.2019 р.:

1. Апробація посібника "ЗD Демократії: думаємо, дбаємо, діємо" при формуванні в учнів ЗП(ПТ)О базових компетентностей демократичного громадянства на уроках громадянської освіти - Солодка Ю.О., викладач ДНЗ "Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей"

2. Упровадження медіації за принципом "рівний - рівному" за підтримки ГО "Ла-Страда Україна" на уроках інтегрованого курсу "Громадянська освіта" -  Склярова Т.Д., викладач ДНЗ "Сєвєродонецьке вище професійне училище"

3. Громадянська компетентність: модель взаємозв`язку теорії і практики при вивченні інтегрованого курсу "Громадянська освіта" - Перловська М.В.,      викладач Золотівського професійного ліцею 

Додаткові матеріали:

- Посібник Демократичне врядування в школах

- Посібник Досліджуємо права дитини

- Посібник Навчаємо демократії

- Посібник Навчання суперечливих питань

Матеріали (презентації) до обласного семінару-практикуму для викладачів зарубіжної літератури на тему: "Зарубіжні письменники і Україна. Вивчення зарубіжної літератури як засіб плекання українства" 28.03.2019 р.:

1. Українознавчі аспекти на уроках зарубіжної літератури та в позакласній роботі - Пушишина Т.М., викладач ДПТНЗ "Сватівський професійний ліцей".

2. Зв`язок митців зарубіжної літератури з Україною та його вплив на формування гуманістичного світогляду учнів - Перловська М.В., викладач Золотівського професійного ліцею.

3. Інноваційний підхід до вивчення зарубіжної літератури (творчості письменників, доля яких пов`язана з Україною) - Зайцева О.О., викладач ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» (Рубіжанське відділення).

4. Лепбук як ефективний метод дослідження зв`язку творчості зарубіжних пісьменників з Україною - Разумна А.В., викладач Кремінського професійного ліцею.

Робоча програма факультативного курсу "Практикум з української мови"

Робоча програма факультативного курсу "Досліджуємо історію України від ХХ - початку ХХІ ст."